KONST / Litografier / Färglitografi 13557079
nr 1355 7079
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad. Motivet: 50x66cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:47:44
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
19 okt
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse